Facebook

Facebook Feed

2 months ago

Skuodo mišrus choras „Apuolė“

Skuodo šventė 2019 ...

View on Facebook

2 months ago

Skuodo mišrus choras „Apuolė“
View on Facebook

2 months ago

Skuodo mišrus choras „Apuolė“

Skuodo rajono kultūros centras: "2019 m. gegužės 11-13 d. Ukrainoje, Iljinci mieste vyko nacionalinės chorinės muzikos konkursas–festivalis. Jame turėjo galimybę sudainuoti ir Skuodo rajono kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Vaivorykštė“.
Prieš įteikiant dalyvavusiems kolektyvams ir ansambliams diplomus bei padėkos raštus, Skuodo rajono kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Vaivorykštė“ suspindėjo atlikdamas tokius subtilius kūrinius kaip I. Mažukaitės „Nupiešiu“ ir G. Kalino „Svajonė“. Publika kolektyvą pasitiko ir visą pasirodymą lydėjo šiltais aplodismentais. Tai džiugino ne tik vokalinio moterų ansamblio vadovę Kristiną Rimienę, koncertmeisterę bet ir kiekvieną ten dainavusį."2019 m. gegužės 11-13 d. Ukrainoje, Iljinci mieste vyko nacionalinės chorinės muzikos konkursas–festivalis. Jame turėjo galimybę sudainuoti ir Skuodo rajono kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Vaivorykštė“.
Prieš įteikiant dalyvavusiems kolektyvams ir ansambliams diplomus bei padėkos raštus, Skuodo rajono kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Vaivorykštė“ suspindėjo atlikdamas tokius subtilius kūrinius kaip I. Mažukaitės „Nupiešiu“ ir G. Kalino „Svajonė“. Publika kolektyvą pasitiko ir visą pasirodymą lydėjo šiltais aplodismentais. Tai džiugino ne tik vokalinio moterų ansamblio vadovę Kristiną Rimienę, koncertmeisterę bet ir kiekvieną ten dainavusį.
Sveikiname kolektyvą! 🤗
...

View on Facebook

5 months ago

Skuodo mišrus choras „Apuolė“

Dainavome šventiniame koncerte "Dainų ir šokių vėrinys Tėvynei" Skuodo rajono kultūros centre / 2019 02 16 ...

View on Facebook
Contact Form

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a review
    keyboard_arrow_up